Voorjaarscompetitie 2019

In totaal doen er dit jaar 18 teams mee aan de voorjaarscompetitie.

Hieronder kun je vinden wanneer ze spelen en hoe ze ervoor staan door de betreffende link aan te klikken.

KNLTB Voorjaarscompetitie 2019

Donderdagochtend

2e klasse Dames dubbel
RTC de Laak 1
Meta Schinkel-Vet (captain), Vera van Berkel-Brouwer, Ina Bergman, Ans Helmhout-Dalenoord, Wilma Raayman

RTC de Laak 2
Herma Jansen (captain), Nellie Bouhuijs, An Mulder-Kramer, Jennie Schuldink-Knotters, Ans Coops-Mos

Donderdagavond

2e klasse dubbel 17+
RTC de Laak 1 8&9
Mechteld te Hennepe, Karine Kors, Christine Beumer, Jolanda Scholten, Anja ten Horst

Vrijdagavond

3e klasse Dames dubbel 35+
RTC de Laak 1
Yola Hopmans (captain), Bianca van Anholt, Tosca van Driel, Myriam Vlug-Groothuis

4e klasse Dames dubbel 35+
RTC de Laak 2
Marja van de Kracht (captain), Klaske Smit, Marion Eggenhuizen, Pleun van Arensbergen, Els Beekman

RTC de Laak 3
Diana Liet, Marjolein Scholten-Verschuure, Yvonne Hekkers, Riet Verkerk, Thea Wittekoek, Jannette Grotenbreg, Avelien Buiting-de Boer

3e klasse Heren dubbel 17+
RTC de Laak 1
Eric Mennink (captain), Nico Brouwer, Michel van der Wissel, Jorg Leenders, Peter van Rijn, Rudi Peters

2e klasse Heren dubbel 35+
RTC de Laak 1
Willem Nefkens (captain), Rob Gademan, Hans-Paul Corba, Gerrit Jan van de Pijpekamp, Ronald Wittekoek, Sebastiaan van Woerkom

4e klasse Heren dubbel 35+
RTC de Laak 2
Henk van de Kracht (captain), Bob Meijer, Frans Meijer, Marcel Zwartkruis, Wim Gijsbertsen, Jurry Smaling

1e klasse Gemengd 17+
RTC de Laak 1
Perry Bouman, Ellen van Mierlo, Sven Goslinga, Beaudine Bouman

2e klasse Gemengd 17+
RTC de Laak 2
Laura van de Kracht, Wim Hagen, Roy Telgen, Gertjan van de Kracht, Marjolein van de Kracht, Martina Molendijk

RTC de Laak 3
Aaltje Hartstra, Henk Jan van der Vijgh, Guus van Mourik, Ivar van Riel, Samantha Liet, Hannah Teunissen

Zaterdag

3e klasse Heren 17+
RTC de Laak 1
Jurjen Visscher (captain), Andy ten Dolle, Hilbert Visscher, Farry Kemperman, Sander Slotboom, Peter Zeilmaker, Gerard Slotboom, Robert-Jan van ‘t Klooster

1e klasse Heren 35+
RTC de Laak 1
Roderik Teunissen (captain), Wilko Goldebeld (reserve captain), Ivo Groothuis, Martin van de Kamp, Rein Liet, Herman Jansen, Rudy Elberts

2e klasse Heren 35+
RTC de Laak 2
Wiebe Siegert, Sander van den Hurk, Wouter Blacquiere, Jorik van der Hoeven, Roy Telgen

3e klasse Heren dubbel 17+
RTC de Laak 1
Luuk Brader (captain), Erik Schmitz, Edwin Bouman, Jochem Wolthuis (reserve captain), Jos Wintermans, Wim Raayman, Frank van Klaveren

Zondag

5e klasse Heren
RTC de Laak 1
Thomas Teunissen, Thomas Janssen, Perry Bouman, Sven Goslinga, Jesra Elbers

Zondagmiddag

2e klasse dubbel 17+
RTC de Laak 1 8&9
Monika Buchholz, Jet Wandel, Chris Moes, Erik Gietman, Linda Nieuwenhoven, Steffen Nieuwehoven, Jan Jacob van Eck